Alkohol augustów

Zorganizuj przyjęcie urodzinowe

Zbliżają się twoje okrągłe urodziny a w dodatku potrzebowałbyś uczcić je w jakiś sposób. Tak naprawdę pomysł nasuwa się od razu – potrzebowałbyś urządzić przyjęcie. Jak zabrać się do tego, które miejsce wybrać, ile ludzi zaprosić, na które posiłki, przekąski a przy tym alkohol się zdecydować, czy przyozdabiać gniazdko, jaką muzykę puścić – w tle czy też głośno? Tyle pytań…
Pomożemy ci odkryć na nie odpowiedź!
Głównie musisz zastanowić się nad tym, jak spektakularna ma być to balanga. Czy wolałbyś posiedzieć na własnej kanapie w przytulnym gronie sącząc wino, czy może pragniesz więcej wrażeń i najchętniej balowałbyś do białego rana zapijając się wódką a przy tym poznając nowiutkich ludzi. W takim przypadku będziesz mógł zdecydować o wyborze lokalu oraz liczby gości.
Załóżmy jednakże, że z pewnych względów – finansowych czy też z powodu braku odpowiedniego miejsca, jeśli żyjesz w mniejszym mieście – wybierasz przyjęcie we własnym domu. Zamyślasz samemu zapewnić wyżywienie, muzykę a przy tym alkohol.
Jak dużo ludzi zaprosić? To zależne jest od ciebie. Każdy ma inny temperament, jedni dobrze czują się w małej, bliskiej grupce zgranych znajomych – wtedy prawdopodobnie nie będziesz miał żadnego problemu, albowiem od razu będziesz mieć pewność, kto oczywiście powinien znaleźć się na twoich urodzinach. Jeżeli jednak twoje grono znajomości jest bardziej rozsiane, a ty nie chcesz, żeby przez twoje mieszkanie przegalopował bestialski tłum, zastanów się chwilę nad wyborem. Wybierz pewniki, osoby, które z pewnością się tam znajdą oraz je zlicz. Później zastanów się z kim jesteś ostatnimi czasy najbliżej i kto ostatnimi czasy zaprosił cię na analogiczne wydarzenie.
Co pić na imprezie? W znacznym stopniu zależy to od waszego wieku i od tego w jakim gronie się spotykacie – w męskim, damskim bądź mieszanym. Kobiety ucieszą się z wyrafinowanych oraz słodkich drinków, mężczyźni preferują raczej mocniejszy alkohol – whisky albo wódkę. Na spokojne, konwersacyjne spotkanie nada się wino. Jeśli jest zima, celującym zamysłem będzie zaserwowanie grzańca z dużą ilością przypraw – od razu wprowadzi wszystkich w kameralny klimat. W lecie tak samo ogromne wrażenie zrobią drinki z dużą ilością lodu, takie jak mojito.
Co do wyżywienia, jeżeli zamyślacie sporo pić i spędzić całą noc na imprezowaniu, z pewnością musiałbyś zapewnić coś ciepłego do jedzenia. Jest mnóstwo alternatyw, zaczynając od pichcenia czegoś samemu, wówczas niemniej jednak przygotuj się na godziny spędzone przy garach. Możesz poprosić o pomoc zaufanych bliskich ludzi – wówczas z pewnością przygotowaniom towarzyszyć będzie miła atmosfera, która być może przerodzi się nawet w tak zwane before party! Inną opcją jest zamówienie czegoś poprzez usługi cateringu.