Czeski hazard jest legalny

Ustawa antyhazardowa zatwierdzona przez rząd utrudnia nieco granie w naszym kraju. Próbowanie szczęścia na jednorękich bandytach i innych slotach w internecie okazało się niemożliwe. Rząd nie potrafił rozwiązać jednego problemu: jak sprawić, żeby pieniądze, które trafiają do kasyna i do zwycięskich graczy opodatkować tak, żeby nie uderzało to w kieszenie klientów kasyn i samych właścicieli i żeby gra dalej była opłacalna dla obojga zainteresowanych.

 

A jest o co grać.

 

 

Niedawno wykonane badania przez Polskie Stowarzyszenie Ekonomistów pokazuje jasno, że sami gracze chętnie odprowadzaliby podatki, żeby móc grać i wygrywać legalnie. Bezskutecznie. Polskich graczy skutecznie kuszą za to inne państwa gdzie nie ma problemu z grą na maszynach czy grach karcianych typu: baccarat, poker texas hold’em, sloty, blackjack, ruletka i wiele wiele innych.

Jednym z takich państw są Czechy. W samej Pradze dostępnych jest kilkanaście prężnie działających kasyn dla najbardziej wymagających graczy.

Często gdy myślimy o hazardzie, myślimy o Las Vegas. Niepotrzebnie wydawać tysiące dolarów na podróż do Nevady. Wszystko co potrzebują stali bywalcy kasyn mają zapewnione u naszych południowych sąsiadów. Tam traktuje się klienta z szacunkiem.

Tam właścicielami kasyn są profesjonalni menedżerowie, nie musisz się bać, że jeżeli wygrasz sporą ilość pieniędzy zostaniesz na przykład wyrzucony i trafisz na jakąś czarną listę jak często pokazują to hollywoodzkie filmy. Kasyno i gra to sposób na relaks po godzinach pracy.

992

W większości takich miejsc bar częstuje klientów darmowymi drinkami. Zapewnia się najwyższy komfort gry. Czechy wraz ze swoimi kasynami stoją otworem i czekają na graczy z całej Europy, przyjedź i ty!

Leave a comment

Your email address will not be published.


*